15687. 432. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
1 600 HUF
0 HUF
Lukinich Imre: Magyar történelem életrajzokban. Sopron,(1929),Sopron Vármegye Közönsége, XIII+2+254 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras