Bücher: Militaria Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2684486
16561
432
Books: Military
Novotny Tihamér: Első világháborús katonaemlékek antropológiai és művészetszociológiai vizsgálata. Bp., 1987, Múzsák Közművelődési Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésnyommal
2788207
16562
432
Books: Military
A szakasz és a század harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Bp., 1978. Zrínyi. Kiadói vászonkötésben, volt könyvtári példány 2720906
16563
432
Books: Military
Julier Ferenc: Magyar hadvezérek. Bp., 1992, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötés
2782799
16564
432
Books: Military
Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." (Egy tüzérszázados emlékiratai.) Bp., 1992., General Press. Kiadói aranyozott egészbársony-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, névbejegyzéssel. 2701864
16565
432
Books: Military
Stephen McLaughlin: Russian & Soviet Battleships. Annapolis,2003,Naval Institute Press. Angol nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF