15504.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Chun Károly: Mélytengerek világa. Fordította: Dr. Szilárdy Zoltán. Fekete-fehér fotókkal illusztrált, térképekkel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, egy belső oldalon tintafoltokkal.