20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Theologia Catholica, indifferentem ad unicam salvificam romanae ecclesiae fidem pro obtinenda firma animi pace, manuducens. In qua expositis, quibus illa solide nititur, fundamentis, pseudopolitica duorum potissimum celebriorum adiaphoristarum Gardeni Pojreti, et Puffendorffii systemata evertuntur: tum vindiciae cleri hungarici adversus infamem, & plurimis mendaciis, ac calumniis refertam historiam diplomaticam Hungariae immiscentur. Cassoviae, 1733., Typis Academicis per Joan. Henricum Frauenheim, 2+184 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyommal, kissé foltos lapokkal.