10231. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Jánosi Sándor (1927-1982): Kiáradt Bodrog házakkal, színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 35×28 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk