12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Jeney Zoltán (1899-1967): Vízparton játszó gyerekek. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 44×57 cm