Kákonyi István (1917-1993): Kecskék. Akvarell, papír, jelezve jobbra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Kakonyi-Istvan-1917-1993-Kecskek-Akvarell-papir-jelezve-jobbra-lent-Papirra-kasirozva-~II2784774
2784774
10251
432
Beschreibung: Kákonyi István (1917-1993): Kecskék. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Papírra kasírozva, Kákonyi István autográf ajánlási soraival 1972-ből. 19x18 cm.
: sza