10234. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
4 400 HUF 11,67 EUR, 12,57 USD
0 HUF
Kamarás Béla (?-?): Mező szénaboglyával. Akvarell, papír, jelzett, kis szakadással, 26×35 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert