Kohán György (1910-1966): Konstruktív fej. Kréta, papír, jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Kohan-Gyorgy-1910-1966-Konstruktiv-fej-Kreta-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-23-5x1~II2779673
2779673
10263
432
Beschreibung: Kohán György (1910-1966): Konstruktív fej. Kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 23,5x18 cm.
: pk