10333. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
44 000 HUF 116,71 EUR, 125,71 USD
0 HUF
Madarász Gyula (1858-1931): Erdőrészlet. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf