95 000 HUF
251,99 EUR, 271,43 USD
Melocco Miklós (1935): Kötél csomó - Memento Mori. Ceruza, papír, üvegezett keretben. 21 x 30 cm, 14 x 30 cmj.j.l.: Melocco 2004