Nemcsics Antal (1927-2019): Tihanyi apátság, háttérben a Balaton. Vegy... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Nemcsics-Antal-1927-2019-Tihanyi-apatsag-hatterben-a-Balaton-Vegyes-technika-papir-Jelez~II2786689
2786689
10376
432
24000
Beschreibung: Nemcsics Antal (1927-2019): Tihanyi apátság, háttérben a Balaton. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. 30x47 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk