60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Pádly Aladár (1881-1949): Vízparti fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró restaurálással. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm / oil on canvas, signed lower right, with small restoration. Framed.