Pántl László (1943-): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fake... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Pantl-Laszlo-1943-Oszi-erdo-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-fakeretben-60x80-cm~II2781288
2781288
10400
432
19000
Beschreibung: Pántl László (1943-): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 60x80 cm
: pk