8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Pásztor Gábor (1933-2012): Műterem I., 1981. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 7/50. Lap széle kissé sérült és hullámos. 59x40 cm.