10404. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
800 HUF
0 HUF
Pataki Ferenc (1941-): Sárkány és a gyerekek II. Litográfia, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 47x34,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert