Paulovits Pál (1895-1975). Őszi virágok. Akvarellel színezett rézkarc,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500023/Paulovits-Pal-1895-1975-Oszi-viragok-Akvarellel-szinezett-rezkarc-papir-Lap-szele-kissC3~II2778778
2778778
10409
432
Beschreibung: Paulovits Pál (1895-1975). Őszi virágok. Akvarellel színezett rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 35x27 cm
: pk