10449. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Remsey Jenő (1885-1970): Cigánysor. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos.23,5x32,5 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk