10462. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
70 000 HUF
0 HUF
Ruttkay Nedeczky Vilmos, besztercebányai festőiskola igazgatója: Besztercebánya, Banská Bystrica, Várnegyed, Mária-templom. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 31x31 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk