14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
Saly Németh László (1920-2001): Női portré, olaj, papír, jelzett, Saly Németh László autográf ajándékozási soraival 1975-ből. Üvegezett fakeretben, 22×15 cm