10494. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Stonner Béla (?-?), Mészöly Géza festménye után: Balatoni halásztanya. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült keretben, 52×72 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk