10498. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
24 000 HUF
0 HUF
Sugár Gábor (1976- ): Paripa. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras