10501. 432. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: Munkába menet. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 13,5x28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk