10737.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
Egry József jelzéssel: Hegyvidéki táj. Vegyes technika, papír, sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 58x44 cm