Jelzés nélkül: Hídon álló. Olaj, vászon, Jelzett. 24x32 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Hidon-allo-Olaj-vaszon-Jelzett-24x32-cm~II2779674
2779674
10877
432
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Hídon álló. Olaj, vászon, Jelzett. 24x32 cm
: pk