Kádár Béla jelzéssel: Hegedülő lány. Tus, karton, kissé sérült. Dekora... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Kadar-Bela-jelzessel-Hegedulo-lany-Tus-karton-kisse-serult-Dekorativ-kisse-kopott-~II2780083
2780083
10736
432
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Kádár Béla jelzéssel: Hegedülő lány. Tus, karton, kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott üvegezett fakeretben. 50x35 cm
: pk