10832.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan (Lette...?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 35×25 cm