10831.
432. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, fakeretben, 40×52 cm