11023.
432. Gelaufene Fernauktion
Stich
6 000 HUF
10
cca 1853 Sikó Miklós (1818-1900) - Rohn Alajos (?-?) : Kolozsvár főtere, Katonai laktanya. Bölöni Farkas Sándor sírköve. Nemzeti színház, litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kis kopásnyomokkal, 17,5x25 cm