19. sz. vége, hímzett textil házi ikon, fa keretben, 31×26 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/19-sz-vege-himzett-textil-hazi-ikon-fa-keretben-31C39726-cm~II2784091
2784091
11949
432
Antique
Beschreibung: 19. sz. vége, hímzett textil házi ikon, fa keretben, 31×26 cm
: nagy_andras