11905. 432. Gelaufene Fernauktion Antik
4 000 HUF
0 HUF
Antik távcső, jelzés nélkül, ép lencsékkel, kopott, borítása sérült, hiányos. Eredeti, viseltes bőr tokjában, 14,5x14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras