11904. 432. Gelaufene Fernauktion Antik
8 000 HUF
0 HUF
Orosz aranyozott kaviártartó, 2 db, üvegbetétekkel, korának megfelelő állapotban, jelzett, d: 4,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert