Flohmarkt Zahl der Lose: 618
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2788478
12595
432
Flea Market
Nagyméretű kékfestő nyomódúc. 15x13x7 cm XIX. sz. 2781912
12596
432
3400
Flea Market
28 részes mikroszkóp készlet, eredeti dobozában 2781586
12597
432
3400
Flea Market
Zwack Unicum, bontatlan, 0,5 l 2783150
12598
432
Flea Market
Figurális faragott fa diótörő, kopott, h: 24 cm
2786604
12599
432
Flea Market
2786574
12600
432
Flea Market
Réz mozsár, deformációval, törő nélkül, m: 11 cm 2786533
12601
432
Flea Market
Réz kávédaráló, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2788536
12602
432
Flea Market
Alpakka doboz, fabetéttel, kopott, 8x16 cm 2783737
12603
432
Flea Market
Könyv formájú intarziás ékszertartó fa doboz, 21×15×4,5 cm 2784895
12604
432
3400
Flea Market
Retro szovjet zenélő doboz "Moszkva parti esték" Műanyag d: 11 cm 2784900
12605
432
3200
Flea Market
Zenélő angyalka, mechanikus, biszkvit porcelán figura 23 cm 2788588
12606
432
Flea Market
Régi tojás szeletelő, kopott, h: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF