13442.
432. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.