Uhren Zahl der Lose: 88
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2785257
12260
432
Watches
Rassart Gilly automata női karóra, ovális fém tokkal, bőr szíjjal, működő, jó állapotban, karcos üveggel d: 34x25 mm
2785247
12261
432
15000
Watches
Onsa Seven O' Seven automata férfi karóra, fém tokkal, szép számlappal. bőr szíjjal, működő, jó állapotban, karcos üveggel d: 34 mm
2785126
12262
432
Watches
Euro fashion automata karóra, átlátszó tokkal. d: 42 mm Bőr szíjjal, működő, jó állapotban
2785132
12263
432
Watches
Euro fashion automata karóra, átlátszó tokkal. d: 42 mm fém szíjjal, működő, jó állapotban
2787227
12264
432
Watches
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, jelzett, nem működik, sérült számlap, hiányzó mutató d: 50 mm 2787224
12265
432
Watches
Ezüst (Ag) tokos Remontoir zsebóra, jelzett, nem működik, sérült számlap, fém lánccal d: 50 mm
2785180
12266
432
120000
Watches
Longines automata karóra, fém tokkal, hibátlan számlappal, naptár funkcióval, d: 36 mm Működő, jó állapotban 2787219
12267
432
Watches
Roskopf vasutas zsebóra, fém tokkal, alkatrésznek, hiányos szerkezettel, jó számlappal d: 50mm
2787229
12268
432
Watches
Doxa fém tokos zsebóra, jelzett, nem működik, jó számlap, d: 50 mm 2787230
12269
432
Watches
Ezüst (Ag) tokos Doxa zsebóra, jelzett, működik, jszép óralánccal, d: 50 mm 2783182
12270
432
Watches
Raketa szovjet frakkóra, 23 köves szerkezettel, szép aranyozott fém tokkal, gyöngyház számlappal, működik, d: 39 mm + hozzá a Parlamentet ábrázoló budapesti emlék érme/kulcstartó, lánccal 2782878
12271
432
Watches
Kis doboznyi vegyes quartz karóra Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF