Uhren

Zahl der Lose: 88

Gyöngyház számlapos kavrc női karóra. Bőr szíjjal 20x20 mm
12286.

Rufpreis:
3 000 HUF
Omikron kézi felhúzós karóra. Szép számlappal, Működik, régi bőr szíjjal d: 38 mm
12287.

Rufpreis:
8 000 HUF
DF kvarc divatóra új elemmel. Működik d: 46 mm
12288.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ezüst (Ag) A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet. Jelzett, működő, de tisztításra szoruló állapotban. d:50mm / Silver Glashütte pocket watch
12289.

Rufpreis:
280 000 HUF
756,76
823,53
Vigilant zsebóra, mechanikus szerkezettel, niellós jellegű szép fém tokkal. Működő szerkezet, repedt számlappal, üveg nélkül
12290.

Rufpreis:
8 000 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) női karóra, mechanikus, jelzett, kopásnyomokkal, üveglapon kis karcolások, jár, bruttó: 19,2 g
12291.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,35
55,88
Enicar automata női karóra, bőr szíjjal, dátum funkcióval. Frissen szervízelt, működő állapotban, d: 20 mm
12292.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Daniel Wellington kvarc karóra, eredeti bőr szíjjal. Jelzett, működő, jó állapotban, új elemmel, d: 40 mm
12293.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Duplafedeles, ezüst külső tokos Remontoir zsebóra, másodpercmutatós, hiányzó óra- és percmutatóval, kopott számlappal, a fedél belsejébe karcolt felirattal, d: 40 mm + Junghans fémtokos zsebóra lánccal, másodpercmutatós, d: 40 mm
12294.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Ribatex svájci, kézi felhúzós karóra, dátumablakos, működő állapotban, kopott számlappal 26x28 mm
12295.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Ancre kézi felhúzós karóra. Szép számlappal Működik, régi bőr szíjjal d: 34 mm
12296.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ritex art deco svájci zsebóra, kissé kopott fekete számlappal, nem működik. d: 47 mm
12297.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF