30590.
432. Gelaufene Fernauktion
Notgeld aus Papier und Metall
20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Franciaország DN "LUDOV XVI. FR. ET NAVAR. REX / TRESOR ROYAL" nyolcszög alakú jelzetlen Ag kincstári zseton. Szign.: Du Viv (13,36g/32mm) T:2 patina France ND "LUDOV XVI. FR. ET NAVAR. REX / TRESOR ROYAL" octagonal-shaped, unmarked Ag Treasure Royal jeton Sign.: Du Viv (13,36g/32mm) C:XF patina