Adamovszky István: Magyarország Bankjegyei 1. - A forintrendszer 1946-2010. Színes bankjegy katalógus, nagyalakú négygyűrűs mappában. Újszerű állapotban
József Antall - Lajos Huszár: Medicina in Nummis. From the Numismatic Collection of the Semmelweis Museum for the History of Medicine. Budapest, 1979., Medicina. Angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, ex librissel. Használt, de nagyon jó állapotban, a borítón kisebb sérülések.
Baloghné Ábrányi Hedvig - Soós Ferenc: Százéves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-2001. Agrumentum Kiadó - Magyar Numizmatikai Társulat, 2001. Használt, jó állapotban.
Bene Attila: C. Radnitzky. Wiennae - Carl Radnitzky bécsi éremművész élete és alkotásai. Budapest, Magyar Numizmatikai Társulat, Argumentum Kiadó, 2016. Magyar és német nyelvű. Carl Radnitzky érmeinek jegyzékével. Új állapotban.
/ Attila, Bene: C. Radnitzky. Wiennae - Das leben und die Werke des Wiener Medaillenkünstlers, Carl Radnitzky. Budapest, Hungarian Numismatic Society, Argumentum, 2016. Hungarian and German language. Mint condition.
Szerk.: Dr. Besnyő Károly, Ruda Ilona: A Magyar Népköztársaság kitüntetései. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, Budapest,1966. Használt, jó állapotban, a külső védőborító több helyen szakadozott.
Bóna Endre: Medicina In Nummis Szegediensis - Szegedi vonatkozású orvos- gyógyszerész történeti emlékek. Somogyi- könyvtár, szeged 1986. Megkímélt állapotban
Felszeghy Ferenc, Rátvay Imre, Petrichevich György, Dr. Ambrózy György (Szerkesztőbizottsági tagok) : A rendjelek és kitüntetések történelmünkben. Társadalmi Könyv- és Lapkiadó Vállalat, Budapest,1943-1944. Fénymásolat műbőr kötésben, megkímélt állapot / Ed.: Ferenc Felszeghy, Imre Rátvay, György Petrichevich, Dr. György Ambrózy: Orders and Decorations in Our (Hungarian) History. Társadalmi Könyv- és Lapkiadó Vállalat, Budapest, 1943-1944. Photocopy, in synthetic leather binding, preserved condition
Ferenczy Béni éremművészete. A katalógust összeállította, a leírásokat készítette és jegyzetekkel ellátta: Tóth János. A szerkesztő, Tóth János által DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Ferenczy Család Művészeti Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.