32455.
432. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
1 600 HUF
Svédország 1956. "Nemzetközi szabadverseny - 1956 Svédország-Magyarország" bronz atlétikai díjplakett "Westins Stockholm" gyártói jelzéssel és "3. Pris Häck 400m" gravírozással a hátoldalán. Szign.: AH(?) (57x84mm) T:1-,2 Sweden 1956. "International competition in free sports - 1956 Sweden-Hungary (Landskamp i fri idrott Sverige Ungern)" bronze athletic award plaque with "Westins Stockholm" maker's mark and "3. Pris Häck 400m" engrave on the backside. Sign.: AH(?) (57x84mm) C:AU,XF patina