Gläser Zahl der Lose: 184
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2788579
11608
432
38000
Glass-objects
Szmetana Ágnes (1961-): Neoszecessziós üveg tálka. Fújt. Jelzett az alján. Hibátlan. m: 7 cm, d: 10 cm 2788577
11609
432
46000
Glass-objects
Polyák János (1967-): Gomba (cím nélkül). Üvegművészeti alkotás. Szabadon öntött. Jelzés nélkül. Apró kopásnyomokkal. m: 17 cm, d: 18 cm
2754361
11610
432
32000
Glass-objects
Murano üveg kakas, késszel készített, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
2754371
11611
432
36000
Glass-objects
Murano üveg vitorláshal, késszel készített, jelzés nélkül, hibátlan, m: 31 cm
2784779
11612
432
Glass-objects
Lalique aranyhal, lepattanással, jelzett, m: 5 cm 2788450
11613
432
24000
Glass-objects
4db ritka Morano váza, hibátlan, m: 5-9,5 cm
2788725
11614
432
Glass-objects
Nuutajärvi finn design üveg galamb. Formába öntött, anyagában színezett, jelzett, hibátlan. 8x6,5 cm 2756362
11615
432
4600
Glass-objects
Svéd Kosta Boda design mécsestartó, hibátlan, jelzés nélkül, Tervezte: Göran Wärff m: 9 cm 2761903
11616
432
Glass-objects
Nagyméretű Chribska cseh művészi üveg tál / asztaldísz. Terv: Josef Hospodka, Sommerso blue/ királykék, kézzel készített üveg. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 17 cm 2743246
11617
432
Glass-objects
Talpas kínáló, üveg, fém, kopásnyomokkal, d: 25cm 2743225
11618
432
Glass-objects
6db Nachtmann borospohár, kristály, jelzett, m: 22,5cm 2743241
11619
432
Glass-objects
Talpas kínáló, üveg, fém, kopásnyomokkal, d: 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF