11753.
432. Gelaufene Fernauktion
Gläser
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Kristály talpaspohár, aranyozott széllel, Franciaország, Saint Luis, Baccarat, Jelzés nélkül. Kopásokkal, m: 13 cm