11278. 432. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 800 HUF
0 HUF
Armogrés jelzett, fali Krisztus dísz, kopott, 15x12 cm és SB jelzett falikép, kerámia, kopott, 26x15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras