11213. 432. Gelaufene Fernauktion Keramiken
4 800 HUF 12,97 EUR, 14,12 USD
0 HUF
Frank kerámia Donald Kacsás kerámia lámpa. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibás. m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert