Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2786335
11441
432
Kínai teás szett, kézzel festett porcelán, jelzett. Hibátlan. 2783052
11442
432
Német, könyvet olvasó kislány, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2783054
11443
432
3 db kínai porcelán figura, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
2783058
11444
432
Ukrán, Polonne porcelán. Gidáját szoptató őzike. Jelzett, hibátlan, m: 17 cm
2783062
11445
432
Ukrán, Polonne porcelán. "Kozák és Kozácska". Jelzett, hibátlan, m: 28,5 cm
2778945
11446
432
Polonne ZHK szovjet porcelán szobor, Anya gyermekével, tervező: E. Lipisza, 1970-1980 körül. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
2784459
11447
432
3 db skandináv dísz tányér, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm 2783033
11448
432
Royal Koppenhága, levél alakú fajansz kínáló. Jelzett, hibátlan. d: 20 cm 2783032
11449
432
1985 Royal Koppenhága, Bing & Gröndal Jultallrik emlék tányér, "Szenteste a farmon." Jelzett, hibátlan. d: 18 cm 2783031
11450
432
1989 Royal Koppenhága, Bing & Gröndal Jultallrik emlék tányér, "Szenteste Anchorage-ban." Jelzett, hibátlan. d: 18 cm 2783030
11451
432
1973 Royal Koppenhága, Bing & Gröndal Jultallrik emlék tányér, "Karácsony az országban." Jelzett, hibátlan. d: 18 cm 2783028
11452
432
1988 Royal Koppenhága, Bing & Gröndal Jultallrik emlék tányér, "Hans Christian Andersen a Királyok kertjében." Jelzett, hibátlan. d: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF