Porzellan Zahl der Lose: 321
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2783155
11587
432
Japán porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 19 cm 2786323
11588
432
Wallendorf sárkányos porcelán tál, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 16,5×16,5 cm 2788460
11589
432
1929 francia kínai figura, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm 2788538
11590
432
Tejkiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 16 cm
2788529
11591
432
Kislány esernyővel, porcelán, kézzel festett, jelzett (Germany), kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2788722
11592
432
Schaubachkunst porcelán puttó gyermekkel. Kézzel festett, jelzett, sérült, ragasztott. 16 cm 2789039
11593
432
2 db magyaros mintás porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 14 cm, 16 cm 2598538
11594
432
Gerz német sörös korsó, kerámia, ón fedővel, oldalán kocsma jelenet, jelzett, kopásnyomokkal, m: 17 cm
2789047
11595
432
Delft - Franz Hals illusztrációval nagy méretű porcelán dísztál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 30 cm
2789045
11596
432
Delft - Rembrandt illusztrációval nagy méretű porcelán dísztál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 30 cm 2789046
11597
432
Delft - Rembrandt illusztrációval nagy méretű porcelán dísztál. Máz alatti kék festéssel, jelzett, hibátlan d: 30 cm 2598521
11598
432
Marzi & Remy sörös korsó, háborús jelenettel, matricás steinzeug, fém tetővel, hibátlan, jelzett, m: 18,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF