11483. 432. Gelaufene Fernauktion Porzellan
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván