11575. 432. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Retró német reggeliző szett (tányér, csésze és alj), barna színben. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 10 - 19 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras