11360. 432. Gelaufene Fernauktion Porzellan
40 000 HUF
0 HUF
Zsolnay szecessziós stílusú, fodros szélű füles kaspó. Eozinmázas porcelán. Jelzett, kis kopással, alján minimális mázrepedésekkel, 22,5x17x10 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert