17647.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Ady Endre 4 műve: Az utolsó hajók. (Második kiadás.); Ki látott engem? (Negyedik kiadás.); Uj versek. (Kilencedik kiadás.); Vér és arany. (Tizedik kiadás.) Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé foltos, kissé kopott borítókkal.