17543.
433. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.